Szukamy ambitnej i dynamicznej osoby do współtworzenia oraz rozwijania oferty cyfrowej w kanale mobile w nowej aplikacji Żappka. Kandydat/-ka, będzie odpowiadał/-a za tworzenie, utrzymanie i rozwój asortymentu w kanale mobile. Dodatkowo, kandydat/-ka będzie odpowiadał/-a za KPI i raportowanie podejmowanych działań.

Digital Offer Specialist
Miejsce pracy: Poznań
żappka? ale o co chodzi?

Swobodna atmosfera, młody zespół… daj spokój. Nie szukamy jeleni do abstrakcyjnego startupu, tylko digitalowych wymiataczy do projektu, który przebojem wdarł się na rynek, zajął pole position i z dnia na dzień zdobywa nowe rzesze fanów.

Jeżeli w mobile’u odnajdujesz się jak ryba w wodzie (żaba w stawie?), kojarzysz, że żappka to coś innego niż gatunek płaza i chcesz stać się częścią galopującej transformacji cyfrowej – dołącz do nas i przenoś zakupy naszych klientów na wyższy poziom wtajemniczenia.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w systemach zarządzania treścią (CMS) i ofertą
  • Doświadczenie w FMCG/retail/grocery (e-commerce/online – preferowane)
  • Znajomość specyfiki kanałów online/mobile oraz myślenie „zorientowane na klienta”
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami wewnętrznymi
  • Dojrzałość biznesowa i nastawienie na cel
  • Zdolności analizy sytuacji, wyciągania i komunikowania wniosków
  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne lub ekonomiczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Znajomość narzędzi i metodyk:

  • Znajomość narzędzi analitycznych (np. Power BI) oraz pakietu biurowego Office
  • Znajomość najnowszych rozwiązań technologicznych w świecie mobile
  • Mile widziane - rozwiązania CRM, recommendation engine
  • Mile widziane - Jira, Confluence, Sharepoint

Twoje zadania:

  • Tworzenie, utrzymanie i rozwój oferty asortymentowej dla kanału mobile
  • Segmentacja oferty digitalowej
  • Odpowiedzialność za terminowość i jakość wprowadzonej oferty w systemie
  • Bieżąca aktualizacja oferty
  • Aktywna współpraca z innymi departamentami firmy
  • Współudział w definiowaniu obszarów dalszego rozwoju aplikacji

Oferujemy:

  • Perspektywę rozwoju w firmie będącej europejskim liderem sieci sklepów typu convenience
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, nowoczesne warunki pracy i niezbędne narzędzia
  • Wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • Dedykowany onboarding Akademii Żabka
  • Niezwykle ciekawe wyzwana, wszystkie w gorącym temacie połączenia handlu offline i online