Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Mechanik-Hydraulik

LOKALIZACJA

Lublin

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Kluczowe zadania:

  • usuwanie bieżących awarii
  • wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji
  • zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne
  • zarządzanie zapasami części zamiennych
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie średnie techniczne oraz doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (mechanik, hydraulik)
  • Znasz metodę spawania TIG, MIG
  • Posiadasz umiejętność montażu instalacji hydraulicznych, obsługi pomp i kotłowni, oraz umiejętność diagnozowania usterek i awarii
  • Jesteś obowiązkowy, dyspozycyjny i gotowy do pracy w zespole
  • Z zaangażowaniem realizujesz powierzone Ci zadania

Zapewniamy:

  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje
  • pracę w zespole doświadczonych zespole utrzymania ruchu
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
  • długą listę benefitów pozapłacowych
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj