Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Logistyki
Miejsce pracy:
Gdańsk, Pruszcz Gdański, Tczew

Twoje zadania:

  • nadzór nad poprawnym wczytywaniem zleceń dla klientów w systemie Qguar i SAP,
  • przygotowywanie i analiza raportów: przyjętych zleceń, protokołów rozbieżności, zbiorów danych związanych z obszarem pracy,
  • aktywacja zamówień oraz realizacja zamówień promocyjnych,
  • tworzenie zestawień artykułów niestandardowych wydawanych z magazynu,
  • zakładanie, realizacja oraz zamykanie zleceń wynikających z bieżących dyspozycji,
  • analiza zgłoszeń reklamacyjnych, wystawianie dokumentów finansowych związanych ze zgłoszeniami,
  • współpraca z kontrahentami w zakresie prowadzonych zadań,
  • aktywny udział w inwentaryzacjach kwartalnych,
  • dbałość o poprawny obieg dokumentów.

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. średnie - preferowane logistyczne,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • komunikatywność,
  • umiejętności pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej,
  • umiejętności planowania pracy własnej i ustalania priorytetów,
  • odpowiedzialność i rzetelność ,
  • zaangażowanie i doskonała organizacja pracy własnej,
  • chęci dojazdu do naszego Centrum Logistycznego w Będzieszynie pod Pruszczem Gdańskim.