Koordynator Zmiany
Miejsce pracy:
Tyniec Mały (pow. wrocławski)

Twoje zadania:

Praca w systemie 3 zmianowym:

  • Koordynowanie procesu rozładunku dostaw, przyjęcia i alokacji towarów
  • Przygotowanie magazynu do procesu kompletacji
  • Kontrolowanie stanu uszkodzeń towarów w magazynie
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej i dbanie o jej prawidłowy obieg
  • Organizacja pracy podległego zespołu
  • Sporządzanie grafików pracy, rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
  • Przestrzeganie przepisów i procedur obowiązujących w magazynie oraz zapewnienie utrzymania porządku na magazynie przez podległych pracowników
  • Współpraca z innymi działami
  • Motywowanie, ocenianie i podnoszenie kompetencji pracowników

Zaaplikuj do nas, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu procesami na magazynie
  • Masz wykształcenie o profilu logistycznym lub ekonomicznym
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Posiadasz umiejętność wdrażania nowych rozwiązań i optymalizacji procesów
  • Odznaczasz się dobrą organizacją pracy własnej i innych
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze programów magazynowych
  • Posiadasz uprawnienia UDT na wózki widłowe