Administrator Sieci
Miejsce pracy: Gdynia

Wiemy, że firma to ludzie, dlatego szczególnie ważne są dla nas przyjazne relacje i zrównoważony rozwój. To szacunek do drugiego człowieka wyznacza standardy naszej pracy.

BEST S.A. to jedna z czołowych polskich firm finansowych, od 1997 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zarządzamy dużymi portfelami wierzytelności nieregularnych, rozwiązując problem braku terminowości rozliczeń między stronami umów i przywracając równowagę na rynku usług finansowych. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a naszą działalność prowadzimy w oparciu o 3 kluczowe wartości: WIEDZĘ, ETYKĘ, SKUTECZNOŚĆ. Nasza praca nie zawsze jest łatwa, ale wiemy, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania

  • administracja, konfiguracja oraz monitoring infrastruktury sieciowej (routing, switching, reguły na firewall)
  • współpraca z działem bezpieczeństwa informacji, opiniowanie i wdrażanie zabezpieczeń
  • obsługa bieżących awarii infrastruktury sieciowej
  • czynny udział w rozwoju infrastruktury sieciowej (dobór technologii i rozwiązań)
  • wspieranie prac konfiguracyjnych i wdrożeniowych
  • wdrażanie poprawek i aktualizacji

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedza praktyczna i teoretyczna w zakresie funkcjonowania sieci LAN, WAN, WLAN
  • znajomość technologii sieciowych, w tym: TCP/IP, protokoły routingu, QoS, Radius, LB
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieciowego, w tym: NAC, VPN, szyfrowanie, zabezpieczanie protokołów i urządzeń sieciowych
  •  wiedza praktyczna i teoretyczna w zarządzaniu urządzeniami CISCO, HP/Aruba, PaloAlto, Checkpoint
  •  znajomość technologii wirtualizacji/konteneryzacji w aspekcie sieci

    Dodatkowym atutem będzie

  •  znajomość technologii SDN, SAN
  • certyfikacje w technologiach i rozwiązaniach sieciowych
  • dyscyplina w prowadzeniu dokumentacji

Oferujemy

  • kontakt z najnowszymi technologiami (liderami wg. raportów Gartnera)
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne zatrudnienie
  • elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną
  • kafeterię My Benefit (w tym dofinansowanie do karty Multisport)
  • program Work-Life Balance (m.in. owocowe środy, grywalizacja firmowa Play BEST)
  • dodatkowe benefity dla Pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów
  • przyjazną kulturę organizacyjną
  • udział w projektach strategicznych
  • szkolenia, programy rozwojowe, kulturę dzielenia się wiedzą