top
Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: Szałsza (pow. tarnogórski)
top

Twoje zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózka widłowego,
  • kompletacja zamówień (tzw. picking)
  • uzupełnianie miejsc zbiórki w procesie kompletowania, uwzględniając zasadę fifo-fefo,
  • praca rotacyjna we wszystkich obszarach magazynu (tzw. multiskilling)
  • sortowanie i przewożenie opakowań kaucyjnych,
  • udział w inwentaryzacji towaru na magazynie
  • obsługa skanera,

Oczekujemy:

  • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych,
  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym,
  • gotowości do wyjazdów służbowych,
  • dyspozycyjności,
  • dokładności, odpowiedzialności i uczciwości,
Oferujemy:
top

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bez okresu próbnego),
  • atrakcyjny system wynagrodzeń m.in.: premie i dodatki,
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, paczki dla dzieci,
  • przyjazną atmosferę pracy,

zabkapolska.pl