Manager ds. Projektów Automatyzacji Procesów Logistycznych
Miejsce pracy:
Warszawa

Twoje zadania:

  • nadzór nad uruchomieniem oraz poprawnym funkcjonowaniem automatyki logistycznej i testami instalacji
  • raportowanie wyników testów automatyki logistycznej
  • kompleksowa organizacja wdrożenia automatyki logistycznej
  • integrowanie automatyki z systemem kasy WMS (Quantum Qguar, SAP EWM)
  • szkolenie załogi oraz udział w procesie otwarcia centrum logistycznego wyposażonego w zaawansowaną automatykę logistyczną
  • koordynowanie uruchomienia software’u, który pomoże w rozmieszczeniu produktów według geografii magazynowej
  • współpraca z innymi działami i centrami logistycznymi

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe ( preferowanie logistyka, automatyka)
  • dobra znajomość logistyki operacyjnej (lub doświadczenie w logistyce operacyjnej)
  • doświadczenie w uruchamianiu/testowaniu nowych funkcjonalności magazynu automatycznego
  • doskonała znajomość MS Excel
  • dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie w działania
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość
  • duża samodzielność i umiejętność koordynowania pracy innych osób w projektach
  • doświadczenie w pracy z SAP EWM lub WMS Quantum Qguar
  • bardzo dobra znajomość języka Angielskiego (niemiecki będzie dodatkowym atutem)