Analityk ds. optymalizacji procesów logistycznych
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • praca optymalizacyjna w modułach systemu prognostyczno-planistycznego
  • analiza zachowania sprzedaży produktów oraz definiowanie czynników wpływających na poziom sprzedaży
  • dbałość o dopasowanie modelu prognostycznego do rzeczywistej sprzedaży
  • zarządzanie profilami, parametrami, które mają wpływ na jakość prognoz sprzedaży i propozycje zamówień
  • tworzenie dokumentacji, prezentacji na temat wprowadzonych rozwiązań
  • zapewnienie ciągłości funkcjonowania systemu do prognozowania i proponowania zamówień

Oczekujemy od Ciebie:

  • bardzo dobrej znajomości MS Excel – weryfikowane w trakcie rekrutacji
  • umiejętności tworzenia zapytań w języku SQL– weryfikowane w trakcie rekrutacji
  • podstawowej znajomości statystyki i metod prognostycznych
  • umiejętności pracy z dużą ilością danych
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości systemu SAP (mile widziane)
  • podstawowej wiedzy na temat zarządzania zapasami
  • umiejętności komunikacyjnych i pracy zespołowej