PRZYJDŹ DO INEA I ZOBACZ JAK WIELE MOŻEMY RAZEM OSIĄGNĄĆ!

Poszukiwany
Kierownik Projektu (Zarządzanie Projektami Telekomunikacyjnymi POPC4)

Poznaj swoje zadania:

  • kompleksowe prowadzenie projektów telekomunikacyjnych w technologii FTTH
  • zarządzanie projektami od etapu przygotowania budżetu i harmonogramu aż do końcowego rozliczenia projektu
  • nadzór nad poprawnością realizacji projektów zgodnie z wytycznymi Inwestora oraz standardami projektów realizowanych z pomocą środków unijnych
  • kontrola terminowości, jakości oraz budżetu wykonywanych prac
  • współpraca z przedstawicielami inwestora w zakresie wytycznych do projektowania, budowy oraz dokumentacji projektowej i powykonawczej
  • analiza ryzyka w projekcie, prognozowanie działania naprawcze
  • koordynowanie i nadzorowanie prac pracowników i podwykonawców biorących udział w projektach inwestycyjnych
  • współpraca z firmami podwykonawczymi w zakresie projektowania, uzgodnień dotyczących uzyskiwania pozwoleń na budowę, zgłoszeń oraz innych niezbędnych uzgodnień dla potrzeb budowy sieci światłowodowych FTTH oraz nadzorowania prac w tym zakresie
  • weryfikacja postępów prac firm podwykonawczych w zakresie pozyskiwania przez geodetów map do celów projektowych
  • nadzorowanie firm podwykonawczych w zakresie pozyskiwania zgód właścicieli nieruchomości, gestorów sieci, postępów prac projektowych i budowy sieci telekomunikacyjnej zgodnie z harmonogramem
  • współpraca z przedstawicielami inwestora w zakresie wytycznych do projektowania, budowy oraz dokumentacji projektowej i powykonawczej
  • raportowanie postępów prac firm podwykonawczych
  • motywowanie podległych pracowników i podwykonawców do realizacji wyznaczonego celu
  • nadzorowanie wykonawców realizujących zadania w zakresie terminowości i jakości wykonywanych prac
  • nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy na budowie

Dołącz do nas, jeśli:

  • posiadasz min. 2- letnie doświadczenie w zakresie budowy bądź projektowania sieci światłowodowych
  • bardzo dobrze organizujesz swoją pracę, w tym dobrze planujesz czas pracy, dbasz o szczegóły, jesteś systematyczny
  • jesteś kreatywny i potrafisz rozwiązywać problemy techniczne
  • znasz i łatwo nawiązujesz kontakty z urzędami, w tym organami samorządu terytorialnego (powiaty, gminy) na podległym terenie
  • jesteś dyspozycyjny (praca na terenie całej Wielkopolski)
  • jesteś komunikatywny, asertywny, potrafisz pracować w zespole i pod presją czasu, cechuje Cię samodzielność i inicjatywa
  • biegle obsługujesz komputer (warunek konieczny: Excel, AutoCAD/ZWCad)
  • masz czynne prawo jazdy kat. B

KAŻDA UMOWA W INEA OBEJMUJE NIEPRZECIĘTNĄ TROSKĘ O PRACOWNIKA

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • home office w połączeniu z pracą w biurze – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie. Codziennie odbywamy około 1000 spotkań online. Aby zagwarantować naszym klientom stabilny dostęp do usług, nasi pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki z domu
  • stanowisko w strukturach lidera w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcy najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych
  • elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7:00 a 9:00
  • krótsze piątki - możesz zacząć weekend już o 14:00
  • możliwość korzystania z nowoczesnej przestrzeni biurowej INEA PARK, w tym m.in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku, kuchnie z zapleczem socjalnym
  • parking dla osób dojeżdżających do pracy samochodem
  • dla aktywnych bezpieczne miejsce do pozostawienia roweru oraz prysznic
  • carpooling, czyli wygoda, oszczędność oraz ochrona środowiska
  • dofinansowanie na święta i wakacje pod gruszą
  • prywatna opieka medyczna w LUX MED dla Ciebie i Twoich bliskich
  • ubezpieczenie w podróżach zagranicznych
  • coś dla ciała i dla ducha – karta Multisport, dostęp do kafeterii MyBenefit oraz platformy Worksmile
  • usługi INEA na super warunkach
CZEKAMY NA CIEBIE!