LUX MED to społeczność ekspertów z różnorodnym doświadczeniem.
Troszczymy się o zdrowie i rozwijamy w przyjaznej atmosferze.
Opiekun/-ka Medyczny/-a - Szpital (Warszawa/Mokotów)
Miejsce pracy: Warszawa

Rekrutacja do szpitala Grupy LUX MED, który znajduje się w Warszawie na Mokotowie.

Oferujemy:

  • różnorodne formy zatrudnienia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dobrze wyposażone stanowisko pracy;
  • elastyczny grafik, możliwość pracy w ramach dyżurów dziennych oraz nocnych;
  • miłą i przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu.
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie;
  • ukończona policealna szkoła medyczna w zawodzie opiekuna medycznego lub kurs kwalifikacyjny;
  • życzliwy i pełen wyrozumiałości stosunek do Pacjentów;
  • umiejętność pracy w zespole, sumienność, punktualność, odpowiedzialność;
  • dyspozycyjność;
  • mile widziana umiejętność obsługi komputera.

Zadania:

  • realizacja planu opieki rekomendowanego dla Pacjenta;
  • wykonywanie czynności pielęgnacyjnych, pomaganie Pacjentom w zaspokajaniu potrzeb związanych z odżywianiem oraz utrzymaniem higieny i czystości;
  • współpraca z pielęgniarkami, zespołami medycznymi i niemedycznymi w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa i komfortu;
  • pomoc w transporcie Pacjentów na terenie szpitala.