Kupiec Kategorii Produktowej
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • realizacja zadań zgodnie z założoną strategią dla określonej kategorii asortymentowej (słodycze)
  • zbieranie i analiza danych rynkowych w ramach kategorii produktowej
  • negocjowanie warunków handlowych z dostawcami
  • aktywne uczestnictwo w przygotowywaniu akcji promocyjnych
  • sprawdzanie poprawności i zgodności materiałów graficznych i reklamowych ze zleceniem

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków w branży FMCG
  • bardzo dobrych umiejętności negocjacyjnych popartych sukcesami
  • biegłej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki to zarządzanie, ekonomia, marketing)
  • orientacji na stałą optymalizację działań i innowacyjne rozwiązania
  • samodzielności i odpowiedzialności
  • zaangażowania i inicjatywy w działaniu
  • znajomości systemu SAP (mile widziane)
  • komunikatywnej znajomości j. ang.