Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Asystent Technologa

LOKALIZACJA

Łowicz

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Do naszego zespołu Technologów odpowiedzialnego za zapewnienie odpowiedniego przebiegu procesu technologicznego w obszarach wyrobu gotowego oraz przerobu surowca poszukujemy osoby, która wesprze zespół w codziennej pracy. Nowy pracownik weźmie udział w rocznym programie wdrożeniowym obejmującym zapoznanie się z procesem produkcji, zasadami jakościowymi i znajomością budowy technicznej linii produkcyjnych. Po tym okresie ma możliwość awansu na stanowisko Technologa Zmianowego, który odpowiada za prowadzenie wszystkich etapów produkcji zgodnie z wymogami technologicznymi przy współpracy z Kierownikiem Zmiany i Działem Utrzymania Ruchu.

Kluczowe zadania:

  • prowadzenie dokumentacji procesowej,
  • wsparcie zespołu Technologów w nadzorze nad przebiegiem procesów produkcyjno-technologicznych,
  • kontrola jakościowa produktów w obszarze przegotowania produktu i surowca,
  • realizacja indywidualnego projektu usprawniającego działania w obszarze technologii procesu.

Szukamy Ciebie jeśli:

  • chcesz pogłębić swoją wiedzę z zakresu produkcji produktów spożywczych,
  • lubisz działać w dynamicznym środowisku, a praca z dużą liczbą danych jest dla Ciebie motywująca,
  • posiadasz wykształcenie wyższe z zakresu technologii żywności lub kierunków pokrewnych
  • jesteś otwarty na nowe doświadczenia, proaktywny i zaangażowany w działania
  • znasz pakiet Office, w szczególności Excel
  • mile widziane jest doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży spożywczej, w tym praktyki lub staże
  • jesteś gotowy pracować w systemie zmianowym wg harmonogramu, zakład działa 7 dni w tygodniu

Zapewniamy:

  • określony program wdrożenia obejmujący pierwszy rok pracy
  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów, w tym Łowicz, Kotlin, Włocławek i Krakus
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje
  • pracę w zespole doświadczonych ekspertów z zakresu przetwórstwa owoców i warzyw
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie do posiłków, dobrowolną opiekę medyczną, dobrowolne ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z karty Multisport, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty lub dofinansowania do wypoczynku dzieci, parking dla rowerów
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj