Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Logistyki
Miejsce pracy:
Plewiska (pow. poznański)

Twoje zadania:

  • opracowywanie i analiza protokołów rozbieżności,
  • współuczestniczenie w wyjaśnianiu przyczyn zwrotów oraz opracowywanie strategii przyszłych działań,
  • obsługa zgłoszeń poprzez wyjaśnianie niezgodności,
  • raportowanie, przygotowywanie analiz,
  • weryfikowanie poprawności przeliczeń inwentaryzacyjnych, korygowanie stanów magazynowych, wsparcie podczas rozliczenia spisu,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz ich archiwizację

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia średniego,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)- weryfikowane w procesie rekrutacji,
  • umiejętności pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej,
  • umiejętności planowania pracy własnej i ustalania priorytetów,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • asertywności i komunikatywności,
  • umiejętności negocjacyjnych,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • odpowiedzialności i rzetelności