DORADCA SPORTOWY DZIAŁ BIEGANIE, FITNESS, TRIATHLON ORAZ DORADCA SPORTOWY - PUNKT OBSŁUGI KLIENTA W DECATHLON KOMORNIKI

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, marek pasji i innowacji. Naszym klientom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości poradę oraz serwis. Pracownikom tej firmy przysługuje jeden cel i misja: 
“Umożliwiać jak największej liczbie osób czerpanie radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”.

 

Czy to o Tobie?


Kochasz sport i uważasz, że nie da się bez niego żyć.
Siłownia jest Twoim drugim domem, albo uważasz, że dzień bez biegania to dzień stracony.
Uprawiasz aktywnie sport z gałęzi fitnessu, biegasz albo startujesz w triathlonach.

A może łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi? Jesteś osobą dobrze zorganizowaną? Lubisz porządek i dbasz o detale?

Twoi znajomi lubią spędzać z Tobą czas, bo wiedzą, że można na Ciebie liczyć. 
Nie znasz pojęcia słowa nuda i nigdy nie brakuje Ci energii do działania.

JEŚLI TAK, TO SUPER, BO DECATHLON TO WŁAŚNIE EKIPA TAKICH PASJONATÓW!

Jeśli jesteś gotów, aby dołączyć do Naszego zespołu, czekają na Ciebie przepełnione sportem dni w pracy, zgrany zespół, z którym będziesz dzielić pasję i przeżyjesz niezapomniane chwile – czy to w pracy, czy na wyjazdach integracyjnych. Będziesz mógł podzielić się każdym pomysłem i zrealizować go. Staniesz się doradcą naszych klientów w doborze odpowiedniego sprzętu, zadbasz także o jego zaopatrzenie i ekspozycję. Budując społeczność lokalną będziesz zarażał naszych klientów miłością do sportu.

Martwisz się, że nie masz doświadczenia w handlu? Dla Nas to nie problem! W Decathlon pozwalamy popełniać błędy, bo na błędach człowiek się uczy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę 
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do sportu,
  • pakiet szkoleń, również technicznych,
  • kartę Multisport,
  • możliwość rozwoju, m. in. zostanie liderem Twojego sportu
  • pracę w młodej, sportowej ekipie,
  • elastyczny grafik, dostosowany do Twoich potrzeb,
  • możliwość nabycia lub uzyskania darmowych akcji Decathlon,
  • wewnętrzne zniżki.
bottom
Aplikuj
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iod@decathlon.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.