SERWISANT W DECATHLON SOSNOWIEC

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, marek pasji i innowacji. Naszym Klientom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości poradę oraz serwis. Pracownikom tej firmy przysługuje jeden cel i misja: 

“Umożliwiać jak największej liczbie osób czerpanie radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”.

Do naszego zespołu pasjonatów sportów zimowych, szukamy nowych zawodników, którzy będą pełnili funkcję serwisanta.

Do twoich podstawowych obowiązków należeć będą:

 • Serwis sprzętu zimowego (narty, snowboard),
 • Przygotowanie nart do sprzedaży,
 • Serwis związany z innymi sportami - łyżwy,
 • Personalizacja odzieży sportowej i trofeów.

Nie obawiaj się, jeśli czegoś nie potrafisz, My wszystkiego Cię nauczymy! Ważne abyś posiadał podstawowe umiejętności techniczne.

W Decathlon, czekają na Ciebie przepełnione sportem dni w pracy, zgrany zespół, z którym będziesz dzielić pasję i przeżyjesz niezapomniane chwile – czy to w pracy, czy podczas uprawiania wspólnie sportu. Będziesz mógł podzielić się każdym pomysłem i zrealizować go. Staniesz się doradcą naszych Klientów w zakresie serwisu oraz doborze odpowiedniego sprzętu sportowego, zadbasz także o jego zaopatrzenie i ekspozycję.

Co oferujemy:

 • umowę o pracę, wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb
 • elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni, treningów i innych aktywności sportowych
 • prywatną opiekę medyczną,
 • szereg profesjonalnych szkoleń, w tym technicznych,
 • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
 • wspólne uprawianie sportu i treningi,
 • możliwość testowania naszych produktów,
 • sportową i wyjątkową atmosferę pracy.

Jesteś gotów, aby dołączyć do naszego zespołu?

Pamiętaj, aby w CV UWZGLĘDNIĆ jaki sport uprawiasz!

Skontaktujemy się Tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! :)

bottom
Aplikuj
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iod@decathlon.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.