Interesuje cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla milionów użytkowników?  Dołącz do nas i realizuj z nami projekty, dbając o zwinne środowisko do ich tworzenia!

Scrum Master
Miejsce pracy: Warszawa

TWOJE ZADANIA:

  • Wpływ na proces wytwarzania oprogramowania w roli Scrum Mastera
  • Budowanie zespołów SCRUM’owych, dbanie o ich rozwój i satysfakcję
  • Facylitacja pracy w Scrum: backlog refinement, sprint planning, daily Scrum, review, retrospective
  • Wspieranie Product Ownerów oraz Zespołów Developerskich w procesach, operacjach oraz narzędziach pracy
  • Proaktywnne usuwanie przeszkód utrudniających pracę zespołu
  • Dbanie o skuteczne stosowanie praktyk Agile zgodnie z frameworkiem SCRUM
  • Aktywne budowanie standardów product ownershipu w organizacji
  • Czynny udział w zmianach na poziomie organizacji

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w procesach wytwarzania oprogramowania, w tym minimum 3 lata w roli SCRUM Mastera
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy z organizacją oraz członkami wyższego managementu
  • Wysokie zdolności interpersonalne: umiejętność efektywnej komunikacji, umiejętności negocjacyjne, umiejętność podejmowania inicjatywy
  • Umiejętność aktywnego rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobre zrozumienie tworzenia oprogramowania w modelu Scrum oraz doświadczenia w jego implementacji w zespołach biznesowych oraz programistycznych
  • Bardzo dobra znajomość JIRA

oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę, którą tworzą ludzie pełni zapału i nowych pomysłów!
  • Pracę z doświadczonym zespołem, od którego możesz się jeszcze wiele nauczyć i którzy chcą uczyć się od Ciebie
  • Dbamy o Twój rozwój i zapewniamy szkolenia
  • Udział w innowacyjnych projektach
  • Biuro w centrum Warszawy -100 m DO STACJI KOLEI WKD SKM KM BLISKO STACJI METRA
  • Prywatną opiekę medyczną
  • HOME OFFICE
    4 x w miesiącu
  • Dojeżdżaj do pracy rowerem i zostaw go na PARKINGU DLA ROWERÓW, możesz też skorzystać z prysznica
  • PIES w biurze? Zapraszamy!
  • Elastyczny czas pracy
  • Dbamy o to byś jeszcze bardziej cieszył się urlopem - dofinansujemy Twój wypoczynek
  • Dofinansowanie do kart sportowych