Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Laborant ds. analizy mikrobiologicznej

LOKALIZACJA

Łowicz

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Kluczowe zadania:

• mikrobiologiczny monitoring warunków wytwarzania
• badania czystości mikrobiologicznej produktów spożywczych, materiałów wyjściowych i opakowaniowych, środków spożywczych i wody
• wykonywanie badań w ramach testu przydatności metod mikrobiologicznych
• nadzór nad urządzeniami i aparaturą kontrolno – pomiarową w laboratorium mikrobiologicznym
• uczestnictwo w aktualnych projektach badawczo – rozwojowych firmy
• tworzenie, uzgadnianie i sprawdzanie dokumentacji laboratorium mikrobiologicznego

Szukamy Ciebie jeśli:

• wykształcenia wyższego mikrobiologicznego lub pokrewnego
• mile widziane doświadczenia w laboratorium przemysłowym
• umiejętności pracy w zespole pod presją czasu
• umiejętności rozwiązywania problemów i samodzielności w działaniu
• dobrych zdolności organizacyjnych
• odpowiedzialności, obowiązkowości, inicjatywy i skuteczności w działaniu
• znajomości obsługi komputera minimum z zakresu MS Office

Zapewniamy:

• możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów, w tym Łowicz, Kotlin, Włocławek i Krakus
• zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje
• pracę w zespole doświadczonych ekspertów z zakresu przetwórstwa owoców i warzyw
• stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
• długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich dofinansowanie do posiłków, dobrowolną opiekę medyczną, dobrowolne ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z karty Multisport, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty lub dofinansowania do wypoczynku dzieci, parking dla rowerów

WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj