MY WOLIMY NA CO DZIEŃ PRACOWAĆ W DOSKONAŁEJ ATMOSFERZE, A TY?

Poszukiwany
EHS MANAGER

Poznaj swoje zadania:

  • nadzór nad sferą bezpieczeństwa, ochrony środowiska oraz zrównoważonym rozwojem grupy kapitałowej działającej w branży telekomunikacyjnej, budowlanej oraz projektowej,
  • tworzenie, wdrażanie i zarządzanie programami, zasadami i procedurami EHS & Sustainability
  • inicjowanie i realizacja projektów mających na celu budowanie kultury bezpieczeństwa,
  • prowadzenie dokumentacji wymaganej przepisami prawa
  • prowadzenie komisji BHP, audytów EHS, zapobieganie incydentom bezpieczeństwa
  • prowadzenie szkoleń wstępnych, nadzór nad terminowością szkoleń okresowych
  • zarządzanie zespołem EHS oraz koordynowanie realizacji działań w zakresie zrównoważonego rozwoju

Spełniasz poniższe? Wyślij CV!

  • posiadasz wykształcenie i uprawnienia niezbędne do pełnienia obowiązków inspektora lub specjalisty BHP
  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w organizacji, najchętniej międzynarodowej
  • mile widziane zarządzanie programami CSR
  • masz inicjatywę, pomysły i chcesz je wdrażać
  • potrafisz opracowywać procedury EHS, projektować programy EHS, raportować
  • znasz przepisy prawa pracy i BHP
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego

NIE BOIMY SIĘ ROZPIESZCZAĆ NASZYCH PRACOWNIKÓW

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • stanowisko w strukturach lidera w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcy najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej INEA PARK, w tym m. in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku, kuchnie z zapleczem socjalnym
  • elastyczność - możliwość pracy zarówno w biurze jak i zdalnie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • wsparcie ze strony zaangażowanego zespołu
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport i system kafeteryjny MyBenefit
  • Friends & Mates – usługi INEA na super warunkach
CZEKAMY NA CIEBIE!