Manager ds. Rozwoju Franczyzy
Miejsce pracy:
Wrocław

 Twoje zadania:

  • zarządzanie rozproszonym zespołem współpracowników (Partnerów ds. Rozwoju Franczyzy)
  • rozwijanie kompetencji współpracowników (Partnerów ds. Rozwoju Franczyzy)
  • inicjowanie i wdrażanie nowych oraz skutecznych projektów w obszarze pozyskiwania Franczyzobiorców
  • analiza skuteczności oraz rentowności podejmowanych działań, realizowanych projektów
  • monitoring rynku Franczyzowego i analiza pozyskanych informacji
  • efektywna współpraca wewnątrz organizacji
  • budowanie pozytywnego wizerunku Żabka Polska (franczyzy)

Oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołami i rozwojem pracowników
  • silnej orientacji na realizację celów własnych i zespołu
  • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • doświadczenia w sprzedaży ofert lub usług
  • doświadczenia w pozyskiwaniu klientów, współpracowników
  • postawy proaktywnej oraz otwartości na nowe rozwiązania
  • umiejętności w zarządzaniu procesami (projektami)
  • efektywnej współpracy
  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • prawa jazdy kat. B