Analityk danych logistycznych
Miejsce pracy:
Poznań

Opis stanowiska:

  • tworzenie analiz, raportów i prognoz wspierających funkcję zarządzania zapasami,
  • prezentacja wyników analiz, rekomendowanie rozwiązań,
  • zapewnienie dostępności i poprawności danych w hurtowni danych,
  • usprawnianie, automatyzacja procesów zbierania i przetwarzania danych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (analiza danych, informatyka i ekonometria, matematyka),
  • doświadczenie w pracy z analizą danych,
  • doświadczenia w pracy z hurtowniami danych,
  • znajomości narzędzi wspomagających analizę i przetwarzanie danych i wizualizację – POWER BI, EXCEL (poziom zaawansowany)- warunek konieczny
  • umiejętności pisania zapytań w języku SQL- warunek konieczny,
  • znajomość programowania w środowisku R mile widziana,
  • znajomości języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej,
  • mile widziana wiedza z zakresu funkcjonowania łańcucha dostaw,
  • orientacji na wynik, samodzielności, kreatywności
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,