Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Młodszy specjalista ds. IT / HelpDesk

LOKALIZACJA

Łowicz

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za diagnozowanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem oraz optymalizowaniem wydajności systemu. Poszukujemy pasjonata, który z chęcią poszerza swoją wiedzę w obszarze IT

Kluczowe zadania:

  • re-instalacje systemu
  • bieżące wsparcie innych w przypadku problemów z obsługą komputerów
  • codzienna praca w środowisku Windows
  • konfigurowanie sprzętu pod kątem potrzeb stanowisk do pracy
  • diagnozowanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem
  • analiza zasobów sprzętu komputerowego i oprogramowania, formułowanie wniosków w zakresie ich wymiany lub uzupełnienia
  • naprawy i wymiany sprzętu komputerowego
  • wsparcie pracowników  w przypadkach problemów z obsługą komputerów i konfiguracją oprogramowania, w tym poczty elektronicznej
  • przygotowywanie i nadzór nad wprowadzaniem nowych programów komputerowych
  • nadzór nad prawidłową pracą stanowisk komputerowych – tworzenie kopii bezpieczeństwa a w razie awarii jak najszybsze przywrócenie działania
  • konfigurowanie stanowisk w sieci komputerowej
  • optymalizowanie wydajności systemu z uwzględnieniem wymagań i specyfiki działalności

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe informatyczne (akceptujemy także aplikacje studentów ostatnich lat studiów)
  • znasz budowę komputera
  • znane są Ci zagadnienia związane z sieciami LAN oraz WIFI
  • cechuje Cię kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i dobra organizacja pracy własnej
  • oczekujesz codziennej pracy w otwartym i współpracującym zespole
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość technologii Microsoft SQL Server (2008 R2, 2012, 2014 i 2016), Microsoft Windows Server (2012, 2016, 2019)
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w administracji bazami danych MS SQL, serwerami Linux/Unix, serwerami Windows, sieciami komputerowymi.

Zapewniamy:

  • motywacyjny system wynagradzania
  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę w zakładzie produkcyjnym
  • długą listę benefitów pozapłacowych o których chętnie opowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej
WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj