top
Kontroler
Miejsce pracy: Gliwice
top

Twoje zadania:

  • kontrola zgodności ilościowej i jakościowej towaru przed wysyłką
  • współpraca z koordynatorami z obszarów magazynowych
  • kontrola poprawności ułożenia towaru na palecie
  • wyrywkowa kontrola dat przydatności towaru do spożycia
  • prowadzenie ewidencji niezgodności, raportowanie
  • prowadzenie inwentaryzacji towaru na magazynie
  • praca tylko w godzinach popołudniowo-nocnych

Oczekujemy od Ciebie:

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (tzw.picking)– mile widziane
  • gotowości do pracy w godzinach popołudniowo-nocnych
  • znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • doskonałej organizacji czasu pracy
  • orientacji na osiągnięcie wyznaczonych celów
Oferujemy:
top

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia kwartalna, dodatek transportowy, zmiana wynagrodzenia w przypadku pozytywnej oceny rocznej)
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju (w tym szkoleń pracowniczych)
  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość budowania wyjątkowej atmosfery pracy
zabkapolska.pl