Grupa ERBUD to jedna z pięciu największych spółek budowlanych na polskim rynku, która od 30 lat realizuje projekty w Polsce oraz krajach Unii Europejskiej. Działalność Grupy składa się z budownictwa kubaturowego, inżynieryjno-drogowego oraz budownictwa i serwisu dla przemysłu i energetyki.

W PBDI S.A. stawiamy na ciągły rozwój. Doskonalimy naszą kadrę i bazę technologiczną, dzielimy się doświadczeniem i nieustannie pogłębiamy wiedzę. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych pracowników, dlatego każdy projekt wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy bhp. Nasi klienci cenią nas za indywidualne podejście, rzetelność i zaangażowanie. To dzięki temu zapewniamy im realizacje na najwyższym poziomie.

Z nami idea staje się rzeczywistością!

Obecnie, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik budowy / robót drogowych
Miejsce pracy: Słupsk

Opis stanowiska:

  • zarządzanie realizacją inwestycji zgodnie z przepisami prawa budowlanego
  • kontrola i bezpośredni nadzór nad prawidłową realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram
  • bezpośredni nadzór i koordynacja prac podwykonawców; przygotowanie obmiarów do rozliczeń podwykonawców
  • koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, odbiorów etapów robót i rozliczeń
  • odpowiedzialność za jakość, terminowość realizowanych prac oraz za dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu
  • zarządzanie zespołem pracowników, przestrzeganie harmonogramu robót
  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót
  • rozliczanie kosztów budowy, prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – branża drogowa
  • znajomość prawa budowlanego
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami drogowymi bez ograniczeń
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność efektywnego działania pod presją czasu
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i otwartość na współpracę zespołową
  • umiejętność kierowania zespołem i kreowania atmosfery sprzyjającej pracy
  • inicjatywa i zaangażowanie
  • gotowość do pracy w delegacjach na terenie Polski (obecnie realizujemy projekty w województwach: pomorskim, zachodnio-pomorskim, kujawsko - pomorskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim, podlaskim, mazowieckim, dolnośląskim)
  • czynne prawo jazdy kat. B

Benefity:

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: „Dane”) zbieranych w związku z rekrutacją jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego S.A. z siedzibą w Toruniu (87-100),  ul. Wapienna 40, dalej: „Administrator”). Administrator przetwarza Dane udostępnione w powyższym formularzu aplikacyjnym, a także inne zebrane w trakcie procesu rekrutacji. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych są przepisy obowiązującego prawa, w szczególności Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych, a w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach, Pańska zgoda. W przypadku procesu rekrutacyjnego kilkuetapowego, na późniejszych etapach selekcyjnych, podstawą przetwarzania Pani/Pana danych jest uzasadniony interes Spółki.

Podanie Danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Dane przetwarzane są przez Administratora w celach określonych powyżej przez okres trwania procesu rekrutacyjnego (12 miesięcy) lub przyszłych rekrutacji, a następnie do chwili upływu okresu przedawnienia Pani / Pana ewentualnych roszczeń.

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pańskich Danych, w tym prawo do uzyskania kopi tych Danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia ich do innego administratora, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jeżeli podstawą przetwarzania Pani/Pana danych jest zgoda, ma Pani / Pan prawo ją cofnąć w dowolny sposób i w dowolnym momencie. W przypadku pytań dotyczących Pańskich Danych prosimy o kontakt pod nr telefonu +48 56 61 22 510 / adresem e-mail iod@pbdi.pl.

GRUPA ERBUD jest społecznie odpowiedzialna, dlatego w 2015 powołana została Fundacja ERBUD Wspólne wyzwania im. Eryka Grzeszczaka, która pomaga w usamodzielnianiu wychowanków domów dziecka.