DORADCA SPORTOWY SPORTY ZIMOWE

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie - pełna sportu, marek pasji i innowacji. Naszym Klientom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz profesjonalny serwis. Przyświeca nam jeden, wspólny cel: 


“Umożliwiać jak największej liczbie osób czerpanie radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”

 

Kochasz sport? Lubisz jeździć na nartach lub snowboardzie? 
Nigdy nie brakuje Ci „powera”, aby poradzić sobie z kolejną przygodą. Nie znasz słowa nuda i szukasz nowych możliwości, które sprawią Ci przyjemność.
Masz pomysły, ale nie masz szansy ich realizować. Marzysz o tym, aby zarażać innych miłością do sportów zimowych, a wraz ze swoim zespołem upowszechniać ukochaną dyscyplinę sportową?

TO O TOBIE? SUPER!  SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Dołącz do nas! Czekają na Ciebie przepełnione sportem dni w pracy i zgrany zespół. Wraz ze swoją ekipą stworzysz projekt biznesowy w oparciu o politykę handlową firmy.

Jako doradca sportowy będziesz mieć realny wpływ na rozwój dyscypliny sportu, którą kochasz poprzez tworzenie społeczności lokalnych wśród naszych Klientów. Mając na celu ich zadowolenie i sportową satysfakcję, zadbasz o właściwe zarządzanie zapasem, ekspozycję i odpowiedni dobór produktów. Będziesz miał swobodę działania oraz możliwość aktywnego wdrażania swoich pomysłów.

Dużo odpowiedzialność? Zdecydowanie tak, ale w Decathlon pozwalamy popełniać błędy, ponieważ nie ma lepszego sposobu nauki.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę,

  • szereg profesjonalnych szkoleń, w tym technicznych,

  • atrakcyjne, rosnące w zależności od osiąganych wyników wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wspólne uprawianie sportu i treningi,

  • możliwość testowania naszych produktów,

  • sportową atmosferę pracy.
bottom
Aplikuj
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iod@decathlon.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.