LIDER SPORTU JOGA W DECATHLON WROCŁAW

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis.

Niezmiennie od ponad 40 lat sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”. Aby móc realizować nasz sens, potrzebujemy pasjonatów sportu, którzy każdego dnia będą dzielić się swoją pasją z innymi.

Żeby być jeszcze bliżej osób, które już uprawiają sport oraz tych, które dopiero rozpoczynają tę przygodę, powstało w naszej firmie stanowisko LIDERA SPORTU!

Już dziś szukamy kogoś kto będzie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w Jodze z mieszkańcami Wrocławia i okolic.

Co oferujemy:

 • elastyczny grafik, dzięki któremu połączysz swoje dotychczasowe zajęcia z pracą w Decathlon,
 • umowę o pracę na wybrany etat już od pierwszego dnia zatrudnienia,
 • szereg profesjonalnych szkoleń ułatwiających Ci proces integracji,
 • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
 • prywatną opiekę medyczną,
 • możliwość testowania naszych produktów,
 • wspólne uprawianie sportu i treningi,
 • sportową i wyjątkową atmosferę pracy.

A więc jeśli:

 • Joga to Twoja pasja i sposób na życie,
 • w swoich mediach społecznościowych nakręcasz setki osób do tego, aby wspólnie z Tobą uprawiali ten sport,
 • podczas wspólnych treningów motywujesz do działania i dzielisz się miłością do Jogi z innymi pasjonatami tego sportu,
 • jesteś gotów, aby stać się Ambasadorem Decathlon i rozwijać Jogę w naszych wrocławskich sklepach oraz miejscach, w których inni uprawiają ten sport

…to już prawie to mamy, ponieważ teraz pewnie zastanawiasz się, co musisz wiedzieć lub jakie mieć kompetencje, aby zaaplikować na to stanowisko?

 • Przede wszystkim musisz uprawiać Jogę i znać lokalny rynkek we Wrocławiu.
 • Bardzo ważne są umiejętności komunikacyjne, ponieważ będziesz nawiązywać kontakty z lokalnymi grupami sportowymi, klubami lub innymi organizacjami, z którymi będziesz na co dzień współpracować.
 • Wiadomo, że obecnie komunikacja przeniosła się do internetu, dlatego tak ważne jest, aby osoba na tym stanowisku na bieżąco korzystała z mediów społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram. Jeśli dodatkowo prowadzisz z zajęcia z Jogi, posiadasz swojego bloga lub grupę na Facebooku, która skupia wokół siebie miłośników tego sportu to świetnie!
 • Będziesz zarządzać projektem swojego sportu na lokalnym rynku, czyli dobierać ofertę produktów, która później będzie znajdować się w trzech sklepach we Wrocławiu. Będziesz odpowiadać za biznes, czyli obrót i wskaźniki finansowe na Twoim sporcie, dlatego można powiedzieć, że będziesz prowadzić swego rodzaju małą firmę sportową pod dachem Decathlon.

Jeśli masz jakieś wątpliwości, to pamiętaj, że w Decathlon czeka na Ciebie pakiet szkoleń, dzięki któremu możesz podszlifować swoje kompetencje. Obawiasz się, że nie masz doświadczenia w handlu lub w prowadzeniu projektów? Dla nas to nie problem!

Jeśli masz jakieś pytania możesz skontaktować się ze mną pod numerem tel. 600949863.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w ustalonym wspólnie terminie.

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej :) Dziękuję!

Magda z Decathlon Korona

 

bottom
Aplikuj
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iod@decathlon.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.