Firma Ekoenergetyka–Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Product Owner
Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • Tworzenie wizji produktu (jego rozwoju i rentowności);
  • Określanie KPI dla produktu i odpowiedzialność za ich osiąganie;
  • Zarządzanie product backlogiem;
  • Współpraca ze specjalistami wewnątrz i poza firmą;
  • Badanie rynku we współpracy z Biurem Sprzedaży - określenie potrzeb Klientów i analiza oferty konkurencji;
  • Zarządzanie cyklem życia produktu;
  • Opracowanie technologicznych wytycznych wobec produktu oraz procesu jego wytwarzania;
  • Kontrola jakości i planowanie działań mających na celu jej utrzymanie na najwyższym poziomie;
  • Doradztwo merytoryczne oraz przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Profil Kandydata:

  • Doświadczenie w projektowaniu i rozwoju produktów;
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w zakresie prowadzenia analizy biznesowej;
  • Doświadczenie w planowaniu prac zespołów rozwojowych - m.in. zarządzanie priorytetami zadań rozwojowych;
  • Komunikatywność (jednoznaczne komunikowanie potrzeb, wizji, planu i statusu prac nad produktem);
  • Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wykształcenie wyższe;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, asertywność;
  • Umiejętność pracy z zespołem rozproszonym (trzy lokalizacje);
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2);
  • Praktyczna znajomość narzędzi wspomagających zarządzanie pracą i wiedzą, np. Jira, Mantis, MS Project, Confluence itp.
  • prawo jazdy kat. B;
  • zainteresowanie motoryzacją, elektromobilnością, nowymi technologiami.

Oferujemy

  • Możliwy awans wewnętrzny
  • Lider e-mobility
  • Zespołowość
  • Innowacyjna branża
  • Środowisko międzynarodowe
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Szkolenia, rozwój pracowników
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Inicjatywy sportowe, np. pakiet OK System, squash
  • Udział w inicjatywach
    społecznych
  • Spotkania integracyjne i eventy firmowe
  • Niezbędne narzędzia pracy