Manager zespołu

W Decathlon Komorniki wspólnie dążymy do tego, aby uczynić sport źródłem przyjemności dla wszystkich. W naszym działaniu kierujemy się czterema głównymi wartościami: witalnością, odpowiedzialnością, szczodrością oraz autentycznością . Jesteśmy przekonani, że szczęście naszych pracowników przekłada się na zadowolenie naszych użytkowników.

Szukamy Managera zespołu / pasjonat jednego ze sportów: Fitness, Bieganie, Sporty siłowe
Kochasz sport. Twoja ulubiona dyscyplina sportowa nie ma przed Tobą tajemnic. Nigdy nie brakuje Ci energii, aby poradzić sobie z kolejną przygodą. Nie znasz słowa nuda i szukasz nowych możliwości, które sprawią Ci przyjemność. Widzisz jak inni w pracy robią rzeczy, które nie mają sensu i nic z tym nie robią. Masz pomysły, ale nie masz szansy ich realizować. Myślisz, że prowadzenie własnego biznesu byłoby ciekawe. Marzysz o tym, aby zarażać innych miłością do sportu, a wraz ze swoim zespołem upowszechniać ukochaną przez siebie dyscyplinę sportową.

TO O TOBIE? SUPER, BO DECATHLON KOMORNIKI TO WŁAŚNIE EKIPA TAKICH PASJONATÓW!

Jesteś gotów, aby dołączyć do Naszego zespołu. 

Czekają na Ciebie przepełnione sportem dni w pracy, zgrany zespół, którego będziesz Liderem. Wraz ze swoją ekipą stworzysz projekt biznesowy w oparciu o politykę handlową firmy.

Pełniąc tę rolę będziesz mieć realny wpływ na rozwój dyscypliny sportu, którą się pasjonujesz poprzez tworzenie społeczności lokalnych wśród Naszych klientów. Mając na celu ich zadowolenie i sportową satysfakcję zadbasz o właściwe zarządzanie zapasem, ekspozycję i odpowiedni dobór produktów. Będziesz miał swobodę działania oraz możliwość aktywnego wdrażania swoich pomysłów.

 Dużo odpowiedzialność? Może tak, ale w Decathlon pozwalamy popełniać błędy, bo na błędach człowiek się uczy.

 

Kluczowe obowiązki:

  • Tworzysz projekt wraz ze swoim zespołem
  • Budujesz swój zespół poprzez samodzielną rekrutację
  • Jesteś pierwszym szkoleniowcem swojego zespołu
  • Planujesz budżet i jesteś odpowiedzialny za wynik ekonomiczny swojej strefy oraz sportu
  • Bierzesz udział w zarządzaniu działem, proponujesz i wdrażasz działania mające na celu poprawę organizacji pracy i poprawy wyników ekonomicznych sklepu.
  • Wraz ze swoim zespołem jesteś odpowiedzialny za dopasowanie idealnej oferty dla naszego klienta
  • Dbasz o to, aby merchandising na Twojej strefie był na najwyższym poziomie
  • Budujesz trwałe relacje online oraz offline z lokalnymi użytkownikami swojego sportu
  • Odpowiadasz, za podbicie lokalnego rynku poprzez zwiększenie ilości użytkowników produktów z Twojego sportu

 

bottom
Aplikuj
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iod@decathlon.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.