MANAGER ZESPOŁU / CO-LIDER SERWIS CENTRALNY

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji.

Naszym użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis.

Niezmiennie od ponad 40 lat sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”.

Serwis w Decathlon pozwala naszym użytkownikom na długie i bezpieczne korzystanie ze sprzętu oraz na wyjątkową personalizację produktów.

W naszej codziennej pracy kierujemy się dwiema głównymi wartościami:

witalnością i odpowiedzialnością.

Poszukujemy pasjonata sportu, który będzie współtworzył lokalny projekt naszej jednostki i wspierał Lidera w jego realizacji. Kochasz sport. Twoja ulubiona dyscyplina sportowa nie ma przed Tobą tajemnic. Nigdy nie brakuje Ci „powera”, aby poradzić sobie z kolejnym wyzwaniem. Nie znasz słowa nuda i szukasz nowych możliwości, które sprawią Ci przyjemność. Widzisz jak inni w pracy robią rzeczy, które nie mają sensu i nic z tym nie robią. Masz pomysły, ale nie miałeś szansy ich zrealizować. Myślisz, że prowadzenie własnego biznesu byłoby ciekawe. Marzysz o tym, aby zarażać innych miłością do sportu.

Jeśli:

  • czujesz się liderem,
  • jesteś osobą komunikatywną,
  • potrafisz zintegrować i inspirować swój zespół,
  • swój projekt zawsze zaczynasz od stworzenia strategii,
  • myślisz nieszablonowo i uważasz się za osobę kreatywną,
  • cechuje Cię odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu,
  • posiadasz doświadczenie o tematyce serwisu sprzętu sportowego.

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Twoje kluczowe obowiązki to:

  • kompleksowe zarządzanie zespołem w oparciu o wspólnie stworzony projekt,
  • proponowanie i wdrażanie działań mających na celu poprawę organizacji pracy i wyników,
  • praca nad rozwojem kompetencji i postaw swojego zespołu,
  • planowanie budżetu i realizacja wskaźników ekonomicznych,
  • gwarantowanie bezpieczeństwa dóbr i obiektu poprzez przestrzeganie zasad i procedur.

Duża odpowiedzialność? Może tak, ale w Decathlon pozwalamy popełniać błędy, bo na błędach człowiek się uczy.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • szereg profesjonalnych szkoleń ułatwiających Ci proces integracji, w tym managerskich oraz technicznych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • swobodę w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • wspólne uprawianie sportu i treningi,
  • możliwość testowania naszych produktów,
  • sportową i wyjątkową atmosferę pracy.
bottom
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iod@decathlon.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.