GRUPA NEUCA

Obecnie do naszego zespołu w ramach spółki Synoptis Industrial poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: M/09/2020/W

Opis stanowiska

Do zadań na tym stanowisku należą między innymi:

  • gospodarka magazynowa zgodną z zatwierdzonymi procedurami i standardami,
  • przygotowanie i wydawanie materiałów,
  • dbałość o zachowanie standardów GMP i BHP oraz identyfikacja potencjalnych zagrożeń,
  • przygotowywanie dokumentacji do operacji magazynowych,
  • pobór prób produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. zawodowego,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku o zbliżonych obowiązkach – szczególnie w branży produkcyjna,
  • znajomości wymogów GMP - mile widziane,
  • znajomość programu SAP - mile widziane,
  • umiejętności obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • zdolności organizacyjnych,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i perspektywę długofalowej współpracy,
  • wsparcie w okresie wdrożenia,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.