GRUPA NEUCA

Obecnie do naszego zespołu odpowiedzialnego za tworzenie produktów poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Produktów - OTC i Suplementy Diety

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: KP/09/2020/T

Opis stanowiska

Osoba, której poszukujemy, będzie realizować zadania takie jak:

  • obserwacja rynku farmaceutycznego i tworzenie analizy niezbędnych do podejmowania decyzji o wprowadzeniu nowych produktów do naszego portfolio;
  • przygotowanie strategii wprowadzenia nowego produktu farmaceutycznego;
  • przygotowanie planów sprzedaży, w tym zarządzanie ceną i marżą;
  • koordynowanie współpracy z działem sprzedaży by wspólnie realizować strategię marketingową;
  • planowanie i realizację budżetów marketingowych;
  • przygotowanie i nadzór nad badaniami rynkowymi;
  • współpraca z agencją reklamową przy tworzeniu opakowań i komunikacji;
  • uczestnictwo w targach i szkoleniach.

Wymagania

Właściwy kandydat będzie:

  • posiadał co najmniej dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu ofertą produktową i/lub zarządzaniu kategorią w branży farmaceutycznej i/lub FMCG;
  • posiadał doświadczenie w realizacji projektów marketingowych w tym digital marketingu;
  • wiedział jak budować i wdrażać strategię marketingową;
  • myślał analitycznie i wyciągał wnioski;
  • znał język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie;
  • silnie zorientowany na cel,
  • umiejętnie planował i organizował swoje zadania, jak również pracę zespołów projektowych,
  • kreatywny.

Oferujemy

Dołączając do zespołu będziesz:

  • pracować w nowoczesnej centrali firmy w Toruniu (możliwość połączenia 4+1 lub 3+2 z innym miastem);
  • miał możliwość pracy zdalnej;
  • uczestniczyć w ciekawych projektach;
  • korzystać z narzędzi ułatwiających pracę, w tym z samochodu służbowego;
  • korzystać z pakietu benefitów pozapłacowych - platforma benefitowa.