Starszy Magazynier
Miejsce pracy:
Tychy

Twoje zadania:

  • Koordynowanie procesu rozładunku, przyjęcia i alokacji towarów
  • Kontrolowanie właściwego rozmieszczenia towaru w przestrzeni magazynowej
  • Współpraca z innymi działami
  • odpowiedzialność za dokumentację przyjęć dostaw, przesunięć wewnątrz magazynowych oraz załadunków
  • udział w inwentaryzacji towaru na magazynie
  • Nadzór nad pracą Magazynierów i Operatorów Wózka Widłowego
  • Przestrzeganie przepisów i procedur obowiązujących w magazynie oraz zapewnienie utrzymania porządku przez podległych pracowników
  • prowadzenie ewidencji rozliczeń firm zewnętrznych
  • Zastępstwo Koordynatora Obszaru Magazynu  podczas jego nieobecności.
  • praca w systemie III zmianowym

Oczekujemy od Ciebie:

  • 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z przyjęciem towaru
  • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • dokładności, odpowiedzialności i uczciwości
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • orientacji na osiągnięcie wyznaczonych zadań