U NAS NAPRAWDĘ MOŻNA LUBIĆ SWOJĄ PRACĘ :)

Poszukiwany
Tax Manager

Poznaj swoje zadania:

  • nadzór nad sferą podatkową grupy kapitałowej działającej w branży telekomunikacyjnej, budowlanej oraz projektowej,
  • bezpośrednie zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za kwestie podatkowe,
  • nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji i rozliczeń podatkowych zgodnie z przepisami prawa podatkowego,
  • sporządzanie polityk i procedur podatkowych oraz instrukcji i narzędzi kontrolnych w zakresie księgowo-podatkowym,
  • zarządzanie ryzykiem podatkowym - analiza przepisów podatkowych oraz ocena ryzyka podatkowego transakcji dla podmiotów Grupy,
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i odpowiednie ich aplikacja do systemu finansowo-księgowego,
  • wsparcie Dyrektora Rachunkowości i Podatków w kwestiach podatkowych oraz księgowych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP) oraz audytorami zewnętrznymi,
  • współpraca w organizacji pracy działu księgowości oraz podnoszeniu jego kwalifikacji,
  • obsługa kontroli oraz audytów finansowych, nadzór nad systemem kontroli wewnętrznej w Grupie,
  • inicjowanie rozwoju narzędzi do obsługi procesów raportowych oraz analizy i kontroli działalności prowadzonej przez spółki w Grupie,
  • współpraca z Zarządem oraz wszystkimi komórkami organizacyjnymi w zakresie powierzonych zadań,
  • udział w projektach z zakresu podatków i księgowości.

Jesteś idealnym kandydatem, bo:

  • posiadasz minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • jesteś ekspertem w zakresie prawa podatkowego (CIT, w tym podatek u źródła, VAT, przepisy TP, PCC, podatek od nieruchomości i inne podatki lokalne) i znasz prawo bilansowe,
  • posiadasz doświadczenie w pracy w dużej grupie kapitałowej, najchętniej z międzynarodowym kapitałem, preferowana firma usługowa z segmentem klientów detalicznych,
  • mile widziana znajomość branży budowlanej i zagadnień specyficznych dla branży w zakresie podatków,
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową w mowie i piśmie oraz weryfikację i redakcję dokumentów,
  • posiadasz zdolność do ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
  • dobrze organizujesz swoją prace, posiadasz wysoką kulturę osobistą,
  • jesteś zmotywowany do pracy oraz dyspozycyjny.

TO MOŻE BYĆ TWOJA PRAWDZIWA SZANSA NA ROZWÓJ W CIEKAWYM MIEJSCU!

Warto do nas dołączyć, bo mamy dla Ciebie:

  • stanowisko w strukturach lidera w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcy najszybszego Internetu w kraju, z którego nowoczesnych usług każdego dnia korzysta blisko 800 tys. klientów indywidualnych oraz 12 tys. firm, instytucji i jednostek samorządowych.
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej INEA PARK, w tym m. in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku, kuchnie z zapleczem socjalnym
  • elastyczność - możliwość pracy zarówno w biurze jak i zdalnie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • wsparcie ze strony zaangażowanego zespołu
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport i system kafeteryjny MyBenefit
  • usługi INEA na preferencyjnych warunkach
CZEKAMY NA CIEBIE!