Grafika górna

PRACUJ Z NAMI JAKO

Mikser - Pakowacz

LOKALIZACJA

Łowicz

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Do naszego nowoczesnego centrum logistycznego poszukujemy pracowników do komplementacji i przygotowania towaru do wysyłki.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • składanie palet zgodnie z zamówieniami
  • przestrzeganie wytycznych co do zamówień
  • kontrola zgodności towaru z zamówieniem
  • obsługa nowoczesnego systemu i urządzeń
  • dbanie o zachowanie czystości na stanowisku pracy

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • jesteś gotowa/gotowy do pracy w systemie zmianowym wg harmonogramu (poniedziałek-piątek)
  • lubisz pracować zadaniowo
  • z zaangażowaniem oraz konsekwencją realizujesz powierzone zadania
  • nie masz doświadczenia w wykonywaniu ww.zadań (na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia)
  • posiadasz książeczkę sanitarno-epidemiologiczną

ZAPEWNIAMY:

  • formę zatrudnienia w zależności od oczekiwań: umowa o pracę lub umowa zlecenia (studenci, uczniowie powyżej 15 roku życia)
  • pracę w jednym z najnowocześniejszych magazynów logistycznych w środkowej części kraju
  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów produkowanymi w Grupie Maspex

Powyższa oferta skierowana jest również do osób powyżej 15 roku życia (pracownicy młodociani).

WIĘCEJ INORMACJI NA: WWW.MASPEX.COM/kariera Aplikuj