GRUPA NEUCA

Obecnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Kupiec

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: MKS/09/2020/T

Opis stanowiska

W naszym zespole będziesz:

  • kupować produkty niezbędne do tworzenia marki własnej,
  • prowadzić postępowania ofertowe,
  • analizować rynek w poszukiwaniu najlepszych dostawców,
  • prowadzić negocjacje,
  • budować i utrzymywać relacje z dostawcami, a także współpracującymi działami w ramach firmy,
  • poszukiwać i wdrażać nowe rozwiązania poprawiające funkcjonowanie procesów zakupowych.

Wymagania

Jesteś właściwą osobą na to stanowisko, jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • potrafisz negocjować i możesz to potwierdzić,
  • z łatwością obsługujesz pakiet MS Office, szczególnie excel,
  • myślisz analitycznie,
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim,
  • umiesz i nie boisz się podejmować decyzji,
  • lubisz pracować wspólnie, ale nie straszna Ci praca w pojedynkę.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym miejscu – centrala na fortecznej w Toruniu,
  • wspierający zespół,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • udział w istotnych dla firmy projektach,
  • możliwość szlifowania języka angielskiego,
  • pakiet benefitów, w tym - kartę sportową, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, możliwość korzystania z platformy benefitowej i inne.