Wejdź z nami w erę inteligentnego oświetlenia

Jesteśmy częścią Grupy Glamox – jedną z pięciu największych firm oświetleniowych rynku profesjonalnego na świecie. Nasze produkty można znaleźć w wyjątkowych realizacjach w ponad 100 krajach na całym świecie. Tworzymy nowe technologie, wyznaczamy trendy, posiadamy własne zakłady produkcyjne oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji w obszarze oświetlenia. Na nasz sukces składają się umiejętności i zaangażowanie ponad 2400 pracowników. Do naszego globalnego Zespołu poszukujemy kreatywnych, odważnych, samodzielnych i odpowiedzialnych kandydatów, którzy lubią wyzwania, są otwarci na nową wiedzę oraz potrafią kreować rzeczywistość wokół siebie.
Operator Linii Lakierniczej/ Lakiernik
Miejsce pracy: Wilkasy (pow. giżycki)

Zadania:

-przygotowanie powierzchni elementów do lakierowania

-nanoszenie powłok lakierniczych metodą proszkową na dużych i małych elementach

-wizualna kontrola jakości wytworzonych elementów

-monitorowanie przebiegu procesu lakierowania

-Obsługa urządzeń lakierniczych

-umiejętność współpracy z ludźmi

-gotowość do pracy w systemie zmianowym

-zdolności manualne

Mile widziane:

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- wykształcenie zawodowe

- doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę u lidera w branży
  • stabilne zatrudnienie