top
Magazynier Sekcja Przyjęć
Miejsce pracy: Nadarzyn (pow. pruszkowski)
top

Twoje zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru z/do samochodów dostawczych przy pomocy wózka widłowego
  • obsługa skanera
  • odpowiedzialność za dokumentację procesów magazynowych
  • udział w inwentaryzacji towaru na magazynie
  • praca w systemie I zmianowym

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z przyjęciem towaru – mile widziane
  • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • dokładności, odpowiedzialności i uczciwości
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • orientacji na osiągnięcie wyznaczonych zadań
Oferujemy:
top

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia miesięczna, dodatek transportowy,  podwyżki stażowe w przypadku pozytywnej oceny okresowej)
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju (w tym szkoleń pracowniczych)
  • benefity pracownicze ( Multisport, System OK, ubezpieczenie grupowe AXA, opieka medyczna LUXMED), dofinansowanie do studiów, dofinansowanie do okularów
  • przyjazną atmosferę w pracy
zabkapolska.pl