GRUPA NEUCA

Obecnie do naszego zespołu sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko:

Reprezentant Handlowy

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie
Numer referencyjny: RH/08/2020/P

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwój przypisanego portfela klientów - Apteki,
  • podtrzymywanie relacji i opiekę nad obecnymi klientami,
  • realizację planów sprzedaży,
  • analizy i raportowanie.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji,
  • dobrej organizacji czasu pracy i systematyczności,
  • umiejętności efektywnego stosowania technik negocjacji i obsługi klienta,
  • konsekwencji w realizacji założonych celów,
  • rozwiniętych zdolności analitycznych,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • znajomości obsługi komputera, w szczególności MS Excel,
  • doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej (doświadczenie w branży FMCG lub farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie farmaceutycznej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań, w tym auto, laptop i telefon komórkowy,
  • pakiet benefitów pozapłacowych - opieka medyczna, karta sportowa, a także szeroki wachlarz ofert dostępnych na dedykowanej platformie,
  • przejrzyste ścieżki kariery,
  • możliwość uczestnictwa w programach rozwojowych.