GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Kierownik Działu Usług IT

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: KDUI/08/2020/T

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Budowanie wartości biznesowej poprzez dostarczanie rozwiązań IT wykorzystujących najlepsze praktyki rynkowe,
  • Dostarczanie produktów IT w ramach realizowanych inicjatyw - w zakładanym terminie, jakości oraz budżecie,
  • Doradzanie w zakresie rozwiązań technologicznych wspierających obszar biznesowy,
  • Zgodność dostarczanych rozwiązań z architekturą IT oraz procesami przyjętymi w organizacji,
  • Opracowywanie i utrzymywanie harmonogramu prac IT w ramach działu,
  • Prowadzenie działań doskonalących i optymalizujących,
  • Zarządzanie pracą dostawców zewnętrznych w ramach realizowanych inicjatyw i świadczonych Usług IT.

Wymagania

Szukamy osoby, która:

  •  Wie jak budować zaangażowanie zespołu,
  •  Wyróżnia się wysokorozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi,
  •  Posiada silną orientację na cel,
  •  Ma co najmniej 3-letnie doświadczenie w obszarze IT,
  •  Zna metodykę PRINCE 2, ITIL Lean Management. (mile widziane)
  •  Posługuje się narzędziami: MSPROJECT, MSOFFICE, JIRA, CONFLUENCE.

Oferujemy

Zapewnimy Ci:

  • Otwartą i twórczą atmosferę w pracy,
  • Możliwość szkoleń oraz wsparcia w kreowaniu własnej ścieżki kariery,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Pionu IT Grupy NEUCA,
  • Nowoczesny budynek z ergonomicznymi miejscami pracy na ul. Fortecznej 35-37 w Toruniu,
  • System benefitów pozapłacowych - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie.