GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. analiz internetowych

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SAI/07/2020/CP

Opis stanowiska

W naszym zespole będziesz:

  • analizował trendy rynkowe w zakresie rozwoju rynku e-zdrowia oraz rozwoju funkcjonalności platform e-commerce,
  • analizował ruch w serwisach internetowych z kategorii e-zdrowia, raportował trendy i proponował zmiany do wdrożenia,
  • obserwował zachowania użytkowników w serwisach z kategorii e-zdrowia i e-commerce z wykorzystaniem narzędzi analitycznych i dostarczał danych do działań marketingowych, projektowania ścieżek pacjentów oraz usług,
  • analizował i raportował efekty realizowanych działań marketingowych,
  • poszukiwał i wdrażał nowe narzędzia technologiczne pozwalające na poprawę efektywności pracy zespołu, poprawę wskaźników efektywności serwisu,
  • kontrolował efektywność procesów, rekomendował i wdrażał zaakceptowane zmiany w procesach,
  • monitorował zmiany prawne wpływające na działanie na rynku e-zdrowia, działań marketingowych na rynku e-zdrowia oraz e-commerce (będziesz rekomendował zmiany i plany rozwoju),

Wymagania

Świetnie się odnajdziesz, jeśli:

  • masz doświadczenie w analizie rynku online, analizie działań marketingowych, analizie
    e-commerce,
  • potrafisz korzystać z narzędzi do analizy ruchu w serwisach internetowych (Google Analytics, Senuto, Similarweb,
  • bardzo dobrze znasz Google Ads,
  • bardzo dobrze znasz MS Office, w szczególności Excel i Word,
  • masz silną orientację na cel,
  • masz minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • myślisz analitycznie.

Oferujemy

Zapewnimy Ci:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy zdalnej - razem ustalimy ile dni home ofiice byłoby dla Ciebie optymalne,
  • pracę w firmie działającej na wielu obszarach rynku ochrony zdrowia, co sprawia, że mamy okazję brać udział w różnorodnych projektach,
  • udział w projektach o dużym wpływie na Organizację (wszystko oparte na danych),
  • dostęp do najnowszych narzędzi,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń,
  • pakiet benefitów pozapłacowych - sam wybierzesz, z czego będziesz chciał skorzystać.