ROZWIJAJ Z NAMI FIRMĘ I BEZPIECZNIE ZARABIAJ DUŻE PIENIĄDZE

Poszukiwany
PARTNER BIZNESOWY

Twoje zadania:

  • praca Door2Door, jednak w tym okresie nie mamy bezpośredniego kontaktu z Klientem
  • promocja marki INEA na wskazanym terenie sprzedażowym
  • sprzedaż usług INEA, które obecnie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem
  • realizacja celów sprzedażowych

Współpracuj z nami jeśli:

  • masz doświadczenie, ale nie jest ono konieczne
  • jesteś gotowy na duży sukces finansowy, a tym samym na realizowanie celów
  • chcesz zmienić obecną pracę, rozwinąć swój biznes a może zależy Ci na elastycznych godzinach
  • jesteś otwarty, lubisz ludzi i rozmowy z nimi :)
  • prowadzisz własną działalność lub jesteś gotowy do jej założenia
  • posiadasz własny samochód

TY ŚWIADCZYSZ USŁUGI SPRZEDAŻOWE, MY ZA TO DOBRZE PŁACIMY. WCHODZISZ W TO?

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie
  • bezpieczną rekrutację i szkolenia online, po których jesteś gotowy do samodzielnej pracy
  • NOWE tereny do działania na obszarze Wielkopolski
  • atrakcyjne stawki prowizyjne już od pierwszej umowy
  • elastyczny czas pracy
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • wsparcie marketingowe (plakaty, ulotki, wizytówki itp.)
CZEKAMY NA CIEBIE!