Specjalista ds. Strategii Magazynowej
Miejsce pracy:
Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Kluczowe zadania:

  • projektowanie miejsc składowania towaru w obszarze magazynu,
  • tworzenie ścieżki zbiórki w oparciu o rotację i strukturę towaru,
  • optymalizacja wykorzystania powierzchni magazynowej,
  • podejmowanie działań minimalizujących błędy i uszkodzenia przy kompletacji towaru,
  • kontrola stanów magazynowych oraz struktury towarów,
  • weryfikacja terminów przydatności,
  • raportowanie,
  • udział w inwentaryzacji towaru w magazynie

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia średniego,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)- weryfikowane w procesie rekrutacji),
  • znajomości programu Quguar WMS – mile widziane,
  • umiejętności pracy zarówno indywidualnej jak i zespołowej,
  • umiejętności planowania pracy własnej i ustalania priorytetów,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • asertywności i komunikatywności,
  • odpowiedzialności i rzetelności