GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm medycznych rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Aktualnie do naszego zespołu w ramach Grupy NEUCA poszukujemy kandydata na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Użytkowników i Systemów IT

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: MSWUSI/07/2020/T

Opis stanowiska

Dołączając do tego działu będziesz:

  • przyjmował zgłoszenia od użytkowników systemów informatycznych,
  • rozwiązywał zgłoszenia w ramach I linii wsparcia,
  • przekazywał zgłoszenia do kolejnych linii wsparcia zgodnie z ustalonymi poziomami świadczenia usług IT,
  • monitorował postępy prac nad zgłoszeniem, koordynował oraz udzielał informacji zwrotnej użytkownikom,
  • dokumentował działania przeprowadzane w ramach realizacji zgłoszeń,
  • monitorował działania systemów informatycznych.

Wymagania

Chętnie zaprosimy Cię do współpracy, jeśli:

  • wyróżniasz się wysokim poziomem komunikatywności oraz orientacji na klienta,
  • myślisz analitycznie,
  • uważasz się za osobę samodzielną, a równocześnie lubisz pracować zespołowo,
  • zdobywanie nowej wiedzy to dla Ciebie przyjemność,
  • masz wiedzę o środowisku Windows, zagadnieniach sieciowych i środowisku internetowym,
  • potrafisz praktycznie wykorzystać umiejętności informatyczne w zakresie serwisowania oprogramowania,
  • dobrze wiesz jak funkcjonują podstawowe urządzania informatyczne,
  • miałeś już okazję pracować na podobnym stanowisku,
  • masz wykształcenie informatyczne lub pokrewne? Dla nas będzie to duży atut.

Oferujemy

Z naszej strony możesz oczekiwać:

  • pracy w zespołowej i nieformalnej atmosferze - zarówno w dziale, jak i ze wszystkimi klientami wewnętrznymi,
  • nowoczesnych systemów informatycznych, co pozwoli Ci na ciągły rozwój,
  • cennego doświadczenia zawodowego w Pionie Informatyki (mamy zespoły specjalistów z różnych obszarów IT, z którymi możemy wymieniać się doświadczeniami i wiedzą),
  • komfortowych warunków pracy - nasz budynek na Fortecznej 35-37 jest jednym z najnowocześniejszych w regionie - http://bityl.pl/mJiWv
  • możliwość rozwoju zawodowego - zarówno w dziale, jak i w ramach całego IT,
  • szkolenia wprowadzającego, który pozwoli poznać Ci nasz sposób działania i przygotuje do samodzielnej pracy (będziesz miał opiekuna w okresie wdrożenia)
  • umowy o pracę na pełny etat,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych:
    ZDROWIE (karta sportowa, opieka medyczna);
    BEZPIECZEŃSTWO (ubezpieczenie na życie, zniżki na ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia komunikacyjne, bezpłatne porady prawne);
    FINANSE (rabaty w e-sklepie, pożyczki mieszkaniowe);
    RODZINA (program My Mamy: dofinansowanie do opieki nad dzieckiem, dofinansowanie do wyprawki z tytułu urodzenia dziecka, płatny dzień wolny na urodziny dziecka do ukończenia 12 roku życia, wyprawki szkolne, świadczenia na święta, paczki na święta).