Kierownik Magazynu Głównego
Miejsce pracy:
Tyniec Mały (pow. wrocławski)

Twoje zadania:

  • Nadzór oraz organizacja procesów mających zapewnić prawidłowe funkcjonowanie magazynu głównego (przyjęcia, składowania i przygotowania do kompletacji, inwentaryzacje, itp.)
  • Usprawnienia i optymalizacja procesów magazynowych w podległym obszarze
  • Monitorowanie pracy i tworzenie raportów dotyczących pracy magazynu
  • Odpowiedzialność za kontrolę wskaźników logistycznych magazynu głównego
  • Organizacja pracy podległego zespołu
  • Współpraca z innymi kierownikami oraz dyrektorem CL

Zaaplikuj do nas, jeśli:

  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami na magazynie
  • Masz wykształcenie o profilu logistycznym lub ekonomicznym
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i realizacją celów
  • Posiadasz umiejętność wdrażania nowych rozwiązań i optymalizacji procesów
  • Jesteś otwarty na zmiany oraz nowe wyzwania
  • Odznaczasz się dobrą organizacją pracy własnej i innych
  • Masz umiejętności interpretacji danych i wyciągania wniosków
  • Biegle obsługujesz MS Office
  • Znasz normy ISO 22000