Prawnik
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • Weryfikacja prawna umów najmu lokali użytkowych oraz innych umów związanych z korzystaniem z nieruchomości
  • Weryfikacja prawna dokumentów niezbędnych do podpisania umów najmu i przejęcia lokali w najem zgodnie ze standardami Spółki
  • Bieżące wsparcie prawne działów: ekspansji, technicznego i obsługi nieruchomości
  • Realizacja  kompleksowej obsługi prawnej spółki, w tym m.in. udzielanie porad, sporządzanie opinii, pism oraz innych dokumentów według zapotrzebowania
  • Sporządzanie, weryfikacja, opiniowanie dokumentów w zakresie regulacji wewnętrznych i prawa m.in. cywilnego, gospodarczego oraz handlowego
  • Udział w negocjacjach

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego prawniczego
  • Min. Roku doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej lub jako in-house w obszarze nieruchomości
  • Doświadczenie w opiniowaniu umów najmu i zakupu nieruchomości
  • Praktycznej znajomości prawa cywilnego i gospodarczego
  • Odpowiedzialności i samodzielności
  • Stałego doskonalenia własnych umiejętności i zdobywania wiedzy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Dyspozycyjności i komunikatywności