Menedżer ds. Polityki Cenowej
Miejsce pracy: Gdynia

BEST S.A. to jedna z czołowych polskich firm finansowych, od 1997 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zarządzamy dużymi portfelami wierzytelności nieregularnych, rozwiązując problem braku terminowości rozliczeń między stronami umów i przywracając równowagę na rynku usług finansowych.

W 2019 r. BEST S.A. wdrożyła na rynek innowacyjne narzędzie dla przedsiębiorców – platformę Payhelp, którą teraz konsekwentnie rozwija. Payhelp czerpie z wiedzy i doświadczenia ekspertów BEST S.A., nad jego rozwojem jednak pracuje dedykowany, interdyscyplinarny zespół specjalistów, który każdego dnia udoskonala oraz dopasowuje ofertę Payhelp do oczekiwań i potrzeb przedsiębiorców.

Obecnie do pracy przy rozwoju marki Payhelp poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania

  • tworzenie i rozwój polityki cenowej dla produktów Payhelp
  • określanie warunków cenowych dla umów o współpracy z instytucjami zewnętrznymi
  • opiniowanie indywidualnych warunków cenowych
  • dokonywanie analiz opłacalności istniejących i nowych produktów z uwzględnieniem kanału dystrybucji, lokalizacji oraz typu produktu
  • dokonywanie analiz oraz wydawanie rekomendacji dot. opłacalności promocji cenowych i konkursów sprzedażowych (ex ante i ex post)
  • monitorowanie poziomu cen konkurencji
  • przygotowywanie prognoz i budżetu przychodów i kosztów
  • cykliczne raportowanie wyników sprzedażowych oraz finansowych

Wymagania

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze analiz cenowych
  • praktyczna wiedza z zakresu tworzenia strategii cenowych
  • zaawansowana znajomość MS Excel oraz SQL
  • umiejętność prezentacji informacji w sposób jasny i czytelny dla kadry zarządzającej
  • chęć udziału w procesach zmian oraz nowych projektach

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną
  • kafeterię My Benefit (w tym dofinansowanie do karty Multisport)
  • program Work-Life Balance (m.in. owocowe środy, grywalizacja firmowa Play BEST)
  • dodatkowe benefity dla Pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów
  • przyjazną kulturę organizacyjną
  • udział w projektach strategicznych
  • szkolenia, programy rozwojowe, kulturę dzielenia się wiedzą