Kierownik Projektów
Miejsce pracy:
Poznań

Twoje zadania:

  • realizacja projektów w określonym zakresie, czasie i budżecie
  • przygotowywanie, planowanie, prowadzenie oraz rozliczanie projektów
  • opracowanie karty, planu projektu oraz kontrola harmonogramu, stała współpraca z osobami / dostawcami zaangażowanymi w projekcie
  • planowanie i prowadzenie odpowiedniej komunikacji projektowej
  • monitoring stanu i egzekwowanie realizacji zadań
  • zarządzanie zespołem, zakresem, ryzykiem, dostawcami i jakością
  • raportowanie i opracowywanie sprawozdań
  • kierowanie jednym lub kilkoma projektami w zależności od ich wielkości i poziomu skomplikowania
  • przygotowywanie pełnego środowiska projektowego pozwalającego na skuteczne dostarczenie produktu
  • dobieranie właściwych metod pracy (waterfall, agile, praca produktowa, itd.) w zależności od rodzaju projektu
  • aktywny udział w budowaniu społeczności zarządzania projektami w Żabce

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w zarządzaniu projektami oraz doświadczenia związanego z dziedzinami/metodykami wykorzystywanymi w prowadzeniu projektów
  • posiadania certyfikatów AGILE / PRINCE2 /, PMI lub dobrej znajomości standardów i metodyk zarządzania projektami
  • kompetencji w obszarach technicznego zarządzania projektem, leadership oraz świadomości biznesowej
  • kreatywności w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętności pracy w zespole i szybkiego podejmowani decyzji
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz znajomość technik prezentacji
  • doskonałych umiejętności organizacyjnych (organizowanie zarówno pracy własnej, jak i całego zespołu projektowego)
  • nastawienia na spełnianie celów stawianych przez klienta projektu
  • biegłej znajomości MS Office oraz narzędzi wspierających zarządzanie projektami - w tym: MS Project,, Confluence, JIRA
  • umiejętności komunikowania się w języku angielskim
  • znajomość zagadnień związanych z obszarami finansów bądź logistyki będzie dodatkowym atutem