SENIOR FRONTED DEVELOPER W DECATHLON E-COMMERCE

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, marek pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości poradę oraz serwis.

Codziennie naszym Pracownikom przyświeca jeden cel “Umożliwiać jak największej liczbie osób czerpanie radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”.

Pokaż nam swoim CV, że tak jak my sprawdzasz się w sporcie. W jaki sposób?? Wystarczy, że potrafisz stawać frontem do wyzwań!

Opis stanowiska:

  • Tworzenie warstwy frontowej stron internetowych
  • Modyfikacja funkcjonalności serwisu e-commerce
  • Utrzymanie spójności nowego oraz istniejącego kodu
  • Współpraca ze specjalistami z obszaru technologii i UX

Wymagania:

  • Minimum dwu roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość HTML oraz CSS
  • Bardzo dobra znajomość Javascript
  • Dobra znajomość Bootstrap 4
  • Znajomość SASS
  • Znajomość systemu wersji kontroli
  • Znajomość NPM oraz Gulp (lub innych task runnerów)
  • Podstawowa znajomość Photoshop
  • Znajomość zagadnień z obszaru RWD
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Chęć rozwoju z zakresu nowych technologii i frameworków

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z CMS
  • Dobra znajomość React.js / Vue.js / Svelte
  • Dobra znajomość Node.js

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B
  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość wyboru narzędzi oraz technologii pracy
  • Możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach
  • Pakiet szkoleń wdrażających w Naszą organizację - chcemy abyś dobrze poznał naszą firmę
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju wraz ze szkoleniami, które sam(a) zaproponujesz
  • Stabilne zatrudnienie
  • Częste integrację działowe (sportowe jak i rozrywkowe)

Jesteś gotów/a, aby dołączyć do naszego zespołu?

W formularzu rekrutacyjnym jako miejsce pracy wybierz sklep DECATHLON TARGÓWEK ponieważ tutaj mieści się nasza centrala a w nim dział E-commerce.

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś, a jeśli znasz kogoś kto również kocha sport i sprawdziłby się na tym stanowisku to przekaż linka dalej. Dziękujemy!

bottom
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iod@decathlon.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link: INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.