GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Budujemy ogólnopolską sieć przychodni „Świat Zdrowia". Wprowadzamy w nich zdrowe innowacje – m.in. telemedycynę. Prowadzimy badania kliniczne. Dzięki temu udostępniamy naszym pracownikom wyjątkowe możliwości rozwoju a pacjentom usługi medyczne na najwyższym poziomie. Twórz z nami przyszłość opieki na polskim rynku zdrowia.

Obecnie do naszej Przychodni Eskulap Sp. z o.o. w Szczytnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Psychoterapeuta dzieci i młodzieży

Miejsce pracy: Szczytno
Region: warmińsko-mazurskie
Numer referencyjny: P/07/2020/SZ

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Diagnostykę i prowadzenie pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą i dobrą praktyką,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi wymaganiami prawnymi.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia psychologicznego,
  • Certyfikatu ukończenia szkolenia psychoterapeutycznego/lub min. ukończenie 2 roku szkolenia potwierdzone zaświadczeniem,
  • Doświadczenia zawodowego w pracy z dziećmi i młodzieżą,
  • Stosowania się do zasad etyki zawodu,
  • Dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy

Oczekujemy:

  • Indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia oraz elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Pracę w otwartym i kreatywnym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.