Polska Press Grupa to wiodący koncern medialny w Polsce. Działamy na rynkach: wydawniczym, internetowym i usług poligraficznych.

Jako wydawca jesteśmy na 8 miejscu TOP wydawców w Polsce. Nasze serwisy odwiedza ponad 18,5 milionów użytkowników miesięcznie, obejmujemy zasięg na poziomie 65% według danych polskich badań internetu Gemius.

Wydajemy 20 największych dzienników regionalnych w wersji drukowanej i online: min. Dziennik Bałtycki, Gazetę Pomorską, Głos Wielkopolski, Dziennik Łódzki, Dziennik Zachodni, Gazetę Krakowską, Głos Koszaliński, Echo Dnia, Gazetę Wrocławską oraz ponad 120 tygodników lokalnych.

Nasz zespół IT składa się z 90 osób, które pracują w naszych Oddziałach w całej Polsce.
Teraz zapraszamy Ciebie, jeżeli chcesz rozwijać się na stanowisku:

Administrator IT

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Opis stanowiska

JAKIE ZADANIA DO REALIZACJI OTRZYMASZ?
  • Utrzymanie i rozwój firmowej infrastruktury sieciowej i serwerowej
  • Utrzymanie i rozwój systemów serwerowych opartych o architekturę LAMP
  • Dbanie o bezpieczeństwo systemów
  • Rozwiązywanie bieżących problemów serwerowych i sieciowych
  • Codzienna obsługa użytkowników (ok. 200 osób)

Wymagania

JAKIE SĄ OCZEKIWANIA NA TYM STANOWISKU?
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami Linux
  • Znajomość zagadnień sieci komputerowychsieci LAN/WLAN oraz znajomość protokołów sieciowych Znajomość tematyki zewnętrznych macierzy dyskowych oraz sieci SAN
  • Doświadczenie w administrowaniu bazami danych, w szczególności MySQL (strojenie, replikacja)
  • Znajomość języków skryptowych
  • Znajomość produktów i technologii: Linux, Apache, nginx, Varnish, PHP, MySQL, Solr, Elastic, Kibana NFS, HAProxy, KVM, Ppuppet, Docker, Kubernetes
  • Znajomość zagadnień chmurowych - AWS, Azure, GCP
  • Umiejętność naprawy i konfiguracji sprzętów - laptopów, komputerów stacjonarnych, urządzeń serwerowych i sieciowych
  • Znajomość aktualnych technologii i trendów internetowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i inicjatywa

Oferujemy

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość realizacji dużych projektów
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami
  • Pracę w ogólnopolskiej firmie o bogatym portfolio produktów
INFORMACYJNIE:
Ze względów bezpieczeństwa większość pracowników aktualnie przebywa na pracy zdalnej.

Proszę o dodanie informacji na dole o treści:
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera

Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.