GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Staż w Zespole Rekrutacji

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Numer referencyjny: SWZR/07/2020/T

Opis stanowiska

Będziesz mieć okazję:

  • realizować bieżące projekty rekrutacyjne we współpracy z zespołem,
  • zobaczyć jak wygląda praca w dziale wewnętrznego HR-u w dużej firmie – pokażemy Ci jakie projekty realizujemy i jakie mamy plany na przyszłość,
  • poznać narzędzia, na jakich codziennie pracujemy (m.in. eRecruiter, SapSuccessFactors, LinkedIn itp.),
  • wesprzeć nasz dział w „papierkowej robocie”, która jest częścią naszej pracy.

Wymagania

To będzie udana współpraca, jeśli:

  • jesteś w trakcie studiów i już wiesz, że HR to jedna ze ścieżek rozwoju, którą bierzesz pod uwagę,
  • szukasz stażu, któremu możesz poświęcić około 20h w tygodniu,
  • czujesz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • lubisz pracować zespołowo i kontakt z drugą osobą to coś, z czego czerpiesz siłę do działania.

Oferujemy

Ze strony naszego zespołu możesz liczyć na:

  • chęć do podzielenia się naszymi doświadczeniami i wiedzą,
  • nieformalną atmosferę pracy,
  • otwartość na Twoje pytania i wątpliwości,
  • pracę w biurze, do którego przychodzenie jest przyjemnością.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji wybierając przycisk APLIKUJ.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.